+48 71 727 14 36
   +48 791 488 732
PAWLICA E-SHOP
  • Czech1142
  • English1136
  • Polish1143
  • Slovak

"AgroSpring 2018" otworzyły nowy sezon rolniczy na Ukrainie!

"AgroSpring 2018" otworzyły nowy sezon rolniczy na Ukrainie!

W dniach 21-23 lutego, w międzynarodowym centrum wystawienniczym w ramach wydarzenia AgroSpring 2018 odbyły się trzy wielkie międzynarodowe wystawy "Grain Tech Expo", "Agro Animal Show" oraz "Fruit.Vegetables.Logistics", które wywołały prawdziwe poruszenie wśród specjalistów sektora rolniczego.

Goście targów agroindustrialnyc, których przybyło na miejsce ponad 20 tysięcy, mogli nie tylko sprawdzić najnowsze maszyny rolnicze oraz sprzęt, ale także włączyć się do dyskusji na temat najważniejszych problemów rolnictwa – a wszystko to w ramach for, konferencji, seminariów i warsztatów. To wszystko pozwoliło lokalnym podmiotom na znalezienie optymalnych rozwiązań wspierających rozwój efektywności ich biznesów.

Niemiecka firma STELA Engineering GmbH, jako producent suszarek do ziarna, wspólnie z czeską firmą techniczną Pawlica s.r.o. – dostawcą wysokiej jakości urządzeń do składowania płodów rolnych – zaprezentowały szeroką paletę towarów europejskiej i amerykańskiej produkcji, przeznaczonych do składowania, transportu i przetwarzania ziarna.

Opatentowana technologia przesyłu powietrza Biturbo stała się interesującą nowinką dla wszystkich gości targów na stoisku STELA. Suszarki STELA Agro Dry z technologią Biturbo pozwala na zredukowanie wymaganego gorącego powietrza o 40%, co obniża zużycie energii cieplnej o 15%. 

W dzisiejszych czasach zdolność do oszczędzania nośników ciepła oraz zwiększenie żywotności sprzętu dla większości producentów rolnych jest główną zaletą produktów firmy na rynku ukraińskim.