+48 71 727 14 36
   +48 791 488 732
PAWLICA E-SHOP
  • Polish242
  • Slovak

Filozofia

Filozofia

Od samego początku naszą filozofią firmową jest dostawa nowoczesnych technologii do magazynowania zbóż razem z utworzeniem i utrzymaniem ponadstandardowych związków ze sprawdzonymi partnerami zagranicznymi, dostarczającymi specjalistyczne produkty o najwyższej jakości.

Z tego powodu już od szeregu lat reprezentujemy niemieckiego producenta suszarni STELA, amerykańskiego producenta silosów BROCK, polskiego eksportowego producenta silosów BIN i niemieckiego producenta precyzyjnych czyszczalni wstępnych oraz czyszczalni GEBR.RUBERG.

Dostarczamy technologiczne urządzenia transportowe producentów skandynawskich SKANDIA i JE-MA. Bardzo popularną technologią transportu jest w ostatnich latach amerykański system transportowy Grain Pump firmy HUTCHINSON. Przez wiele lat reprezentowaliśmy również producenta wyposażenia laboratoryjnego PFEUFFER z Niemiec, który uczestniczył w początkach naszej działalności gospodarczej i do dziś jest doskonałą reklamą u rolników i przetwórców artykułów spożywczych.

Z małej rodzinnej firmy, którą założył mój ojciec przed szesnastu laty, w krótkim czasie staliśmy się wiodącym dostawcą technologii do przetwarzania zbóż po zbiorach w Republice Czeskiej. Jego nazwisko i fachowe podejście do projektów dobrze się sprawdzało, a dostawcy i klienci byli zadowoleni z jakości usług i wyrobów, które oferowała nasza firma. Dziś chcielibyśmy kontynuować tradycje naszej firmy i pielęgnować jej wartości. Chciałbym nadal zapewniać naszym klientom przy współpracy swoich współpracowników indywidualne i fachowe podejście do problematyki linii przetwórstwa artykułów rolnych po zbiorach, dostarczać najlepsze i najnowocześniejsze technologie i jednocześnie świadczyć specjalistyczny i szybki serwis.

Zależy mi też na tym, aby również w przyszłości udało mi się utrzymać „rodzinną atmosferę“ w firmie, którą nieustannie rozszerzam, przede wszystkim na międzynarodowym poziomie. Jestem zdecydowany działać ze wszystkich sił, aby firma Pawlica s. r. o. stała się niekwestionowanym numerem jeden w regionie Centralnej i Wschodniej Europy. Ale przede wszystkim życzyłbym sobie, aby marka PAWLICA kojarzyła się zawsze z dostawą linii o wysokiej jakości do przetwarzania albo magazynowania artykułów rolnych po zbiorach, zarówno dla producentów, jak i dla zakładów przemysłowych.

U nas zadowolenie klientów jest zawsze na pierwszym miejscu. Przy okazji chciałbym podziękować wszystkim współpracownikom, którzy pomagają mi w realizowaniu tych celów.

Ing. Petr Pawlica, MBA